Ako išla Dobrá klíma do sveta

20. March 2018 v kategórii Zo života Dobrej klímy    Autor: Michaela
  

Minulý týždeň sme si na pár dní zaleteli do talianskeho Milána. Nešli sme tam, však výletovať, aj keď počasie bolo viac ako priaznivé a výnimočnosť tohto mesta, na nás kričala z každého metra štvorcového.

      

                          

Do Milána sme sa vybrali pracovne a s maximálnym business nasadením :). V tomto úžasnom meste sa totiž konal jeden z najväčších veľtrhov vzduchotechniky  –  MOSTRA CONVEGNO EXPOCOMFORT 2018.

         

Ten, kto pozná výstavisko Fiera Milano vie, že sa jeho rozloha zdá nekonečná. A my to môžeme čestne potvrdiť. Toto výstavisko má spolu 8 pavilónov, ktoré boli na veľtrhu rozdelené na 24 výstavných sektorov. Len rozloha výstavnej plochy Fiera Milano je 345 000 metrov štvorcových. Na tejto ploche sme mali možnosť vidieť až 2320 vystavovateľov. Fuuuu to sú čísla, že?? Aj my sme z nich padli na zadok.

Za celý náš tím môžem konštatovať, že prejsť všetky pavilóny bolo skutočne náročné, ale snažili sme sa zachytiť všetky zaujímavosti na tisíc percent :).

                 

Naším cieľom bolo rozšíriť portfólio o nové značky a ich produkty a materiál. Snažíme sa naším klientom stále viac a viac zväčšovať možnosti a výber produktov a preto sa tešíme, že MOSTRA CONVEGNO EXPOCOMFORT naše očakávania naplnil. Za 3 dni na výstavisku sme si podali ruky s mnohými, novými dodávateľmi, minuli sme všetky vizitky a naspäť na Slovensko sme si doviezli cca 15 kíl produktových katalógov (na letisku z nás mali určite radosť 🙂 ). Dúfame, že tak, ako sme nadšení my, budete aj vy, keď vám postupne začneme všetky novinky predstavovať.

Vystavovatelia si dali skutočne záležať na estetickej forme stánkov, či už vďaka dizajnu alebo vďaka audiovizuálnym efektom. Najväčšiu pastvu pre oči sme objavili medzi radiátormi. Neverili by ste, ako sa dá obyčajný radiátor vyšperkovať na štýlový skvost.

 

 

Čo sa týka klimatizácií, tie sa držia starej dobre klasiky. Farby a tvary na aké sme boli do teraz zvyknutí, budú aj naďalej trendom. Niekoľko skvelých kúskov sme našli aj medzi mobilnými klimatizáciami, ale to zatiaľ necháme zahalené rúškom tajomstva.

     

                                

Čo nás tiež veľmi nadchlo, boli skvelé, dizajnové výustky a distribučné elementy, na ktoré sa tiež môžete tešiť. Boli sme prekvapení, ako sa dá aj s takýmto sortimentom pekne vyhrať.

Samozrejme, nebudeme spomínať úplne všetko a necháme si niečo aj na moment prekvapenia. Môžeme ale povedať, že náš milánsky business trip dopadol nad naše očakávania.

    

Okrem naplnenia pracovných plánov, nás tešilo úžasne, skoro 20 stupňové počasie a perfektné talianske jedlo. Takže aj napriek tomu, že sme za tri dni nachodili viac ako 40km, sme si našli balzam na dušu a ubolené nôžky v podobe kulinárskych špecialít.

 

        

Taliansko nás nabilo množstvom pozitívnej a pracovnej energie, takže sa tešíme až toto nadšenie z nových produktov prenesieme aj na vás :).

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *